Grupa NORD zatrudnia ponad 200 osób. Dzięki stabilnemu i dynamicznemu rozwojowi naszej firmy możemy zaoferować pracę rozwijającą umiejętności i wykorzystującą potencjał pracowników. Młodzi ludzie są przyszłością naszej Spółki, stąd podstawowym celem, który przyświeca nam w rozwoju zespołu NORD, jest dotarcie do prawdziwych talentów.

Współpracując z instytucjami i przedsiębiorstwami reprezentującymi kilkadziesiąt sektorów działalności, zbudowaliśmy kadrę skupiającą specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń, prawa, ekonomii, transportu, logistyki, fizyki czy elektroniki. Wieloletnie doświadczenie oraz uznana marka pozwalają nam na zaoferowanie studentom i absolwentom uczelni prawdziwie profesjonalnej ścieżki kariery, obejmującej rozwój zawodowy i osobisty.

Poszukujemy studentów i absolwentów o kompetencjach analitycznych, komunikatywnych i posiadających umiejętność pracy w zespole. Cenimy osoby posiadające inicjatywę i potrafiące bronić własnych przekonań. Zaangażowanie, dynamizm, pasja, poczucie humoru – słowem – wszystko to, co składa się na osobowość prawdziwego lidera. Cenimy indywidualność i kreatywność.

Z myślą o najlepszych, w pełni wpisujących się w wartości reprezentowane przez NORD, opracowaliśmy autorski program NORD College, który pozwala na połączenie studiów i pracy naukowej ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego, które pozwoli na podjęcie pracy w naszej Grupie.

Naszą ambicją jest, by Grupa NORD była najlepszym miejscem pracy dla wybitnych osób, które wspólnie będą tworzyć najbardziej uznaną markę na rynku brokerskim w Polsce. Nasz Zespół jest naszym największym Kapitałem.

BĄDŹ JEDNYM Z NAS

Wyślij e-mail z CV na adres: kariera@np.com.pl

Poza możliwością rozwoju oraz jasną ścieżką kariery, jedną z zalet pracy w Grupie NORD jest atrakcyjne i konkurencyjne rynkowo wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania, umiejętności oraz wiedzy. Ponadto, naszym pracowników zapewniamy szereg świadczeń dodatkowych, zapewniających bezpieczeństwo ich i ich rodzin, a także rozwój osobisty.